Rekuperacja

recuperator house installation
SONY DSC

Systemy rekuperacyjne

Utrata ciepła?

Utrata ciepła w budynku jest bardzo poważnym problemem, z którym od lat zmaga się branża budowlana. Fachowa izolacja ścian, dobre okna i solidne drzwi rozwiązują go tylko częściowo. Ale jest pewien sposób, który pozwala na znaczącą redukcję ucieczki temperatur przez ściany, dach i podłogę budynku – to system rekuperacyjny! Co więcej – ma on zastosowanie nie tylko zimą. Latem, gdy na zewnątrz jest gorąco a w domu jest nawet zainstalowana klimatyzacja – rekuperator również jest użyteczny. Chłodzi przepływ powietrza z wentylacji, zmniejszając koszty klimatyzacji. Przy budowie domu, warto wziąć pod uwagę zamontowanie systemu rekuperacyjnego. W dalszej perspektywie wpłynie on na wyjątkowy komfort niezależnie od panującej na zewnątrz temperatury, oraz duże, widoczne oszczędności.

Nasze rozwiązanie!

Wykorzystanie najnowocześniejszych osiągnięć i zaawansowanych technologii z wykorzystaniem urządzeń systemów wentylacji nawiewno-wywiewnej to najlepszy sposób na energooszczędne zarządzanie wymianą powietrza w dowolnym budynku. Najnowsze rekuperatory gwarantują wykorzystanie energii odnawialnej z powietrza, które wydostaje się przez wentylację. Potężne systemy rekuperacji powietrza zamontowane w domu, mogą zmniejszyć straty ciepła w zimie i latem zimna w procesie dostarczania powietrza z zewnątrz. Odzyskiwanie ciepła i wilgoci z pomieszczenia odbywa się za pomocą unikalnego systemu wymienników ciepła.

Praktyczne zastosowanie systemów rekuperacyjnych umożliwia:

  • Zmniejszenie kosztów wentylacji i ogrzewania nawet o 50%
  • Zapewnienie komfortowego mikroklimatu przy stałym napływie świeżego powietrza.
  • Minimalne zużycie energii – podejście ekologiczne
  • Uzyskanie lepszej jakość powietrza – jest ono stale filtrowane – zanieczyszczenia nie przedostają się do środka pomieszczenia

Oferujemy profesjonalne i indywidualne podjęcie do każdego przypadku. Korzystamy wyłącznie z najlepszych urządzeń, znanych światowych marek, które są wydajne, solidne i ciche. Działamy holistycznie – wykonujemy całokształt spraw związanych z rekuperacją, począwszy od wyceny, planowania i omawiania wszystkich możliwości po profesjonalny i szybki montaż. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie – wymaga określonego podejścia i zastosowania innego rozwiązania – nie działamy rutynowo.

Call Now ButtonZadzwoń +48 723 101 078
error: Content is protected !!