O firmie

szkolenie-Piotrek-745x1024
szkolenie-Piotrek-745x1024
2-724x1024

Zajmujemy się profesjonalnym montażem klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji. Dostarczamy, montujemy instalujemy sprzęt od sprawdzonych zaufanych producentów. Pracujemy na najlepszych urządzeniach i materiałach dostępnych na Polskim rynku. W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment nowoczesnych urządzeń, które spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa oraz zapewniają wysoki komfort w domu, biurze, w mieszkaniach, serwerowniach i w jednostkach publicznych.  Posiadany wieloletnie doświadczenie oraz mnóstwo wykonanych realizacji, dzięki czemu dostarczamy kompleksowe rozwiązania dopasowane indywidualnie do potrzeb i budżetu każdego Klienta.

Proclim to specjaliści którzy specjalizują się we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu systemów:

  • Klimatyzacji
  • Wentylacji
  • Rekuperacji
  • Kurtyn Powietrznych
  • Pomp Ciepła
  • Oddymiania
  • szaf klimatyzacji precyzyjnej

Zapewniamy pełne wsparcie specjalistów na każdym etapie współpracy, doradztwo przy wyborze odpowiedniego sprzętu oraz profesjonalny montaż i serwis urządzeń.

Dbamy o dobry kontakt z klientem, zapewniamy terminowość oraz wysoką jakoś naszych usług.

Jesteśmy przekonani, że wysoka różnorodność asortymentu w połączeniu z najwyższą jakością naszych produktów pozwolą wybrać dogodne rozwiązanie dla Twojej inwestycji uwzględniając zarówno jej wielkość, jak i Twój budżet. Oferujemy wyłącznie sprawdzone urządzenia renomowanych marek, posiadające niezbędne certyfikaty polskie i europejskie.
Mając na uwadze komfort naszych klinetów, zapewniamy kompleksową obsługę już na etapie wstępnego projektu – gwarantujemy błyskawiczną wycenę, profesjonalny dobór urządzeń, fachową instalację przeprowadzoną przez rzetelnych specjalistów, a także sprawny serwis.
Zaufanie naszych kontrahentów jest dla nas ogromną motywacją do ciągłego rozwoju, dlatego na bieżąco śledzimy dynamicznie zmieniające się trendy na rynku, by oferować Ci wyłącznie najnowsze i niezawodne technologie.
Powierzając nam instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych możesz mieć pewność, że sprostamy wszystkim Twoim wymaganiom, a nowoczesne urządzenia będą sprawnie służyć Ci przez długie lata.

Call Now ButtonZadzwoń +48 723 101 078