Klimatyzacja

IMG_3081
IMG_3322

Problem z wysoką temperaturą?

Wysokie temperatury są  zdecydowanie bardziej odczuwalne w zamkniętych pomieszczeniach. Podczas upałów, praca w biurze może stać się mniej wydajna a przebywanie w domu męczące. Wysoka temperatura może powodować odczuwalne zmiany fizyczne – wyższe tętno i ciśnienie krwi. To również wpływa na jakość snu i ogólne samopoczucie. Ale skutki gorąca odczuwają nie tylko ludzie i zwierzęta. Ciepło, a zwłaszcza często towarzysząca mu wilgoć, może wpływać na przyspieszenie niszczenia mebli. Drewno  może ulegać wypaczeniu a tapicerka mebli skórzanych przebarwiać się i pękać. Założenie dobrej klimatyzacji pozwala nie tylko na wyjątkową poprawę samopoczucia, ale również pomaga chronić meble, tapicerkę i inne sprzęty. W zależności od wyboru systemy klimatyzacji, urządzenie może również wpływać na jakość powietrza w pomieszczeniu – flirtować wszystkie zanieczyszczenia i ograniczać przedostawanie się alergenów.

Nasze rozwiązanie!

Niezależnie od tego, czy klimatyzacja ma zostać zamontowana w salonie, czy tez ma służyć w przestrzeni publicznej, warto skorzystać z profesjonalnej i kompleksowej usługi realizacji wybranego rozwiązania. Dzięki dostępowi do najlepszych i najbardziej innowacyjnych urządzeń, znanych, światowych marek – jesteśmy w stanie dostarczyć idealne, „szyte na miarę” rozwiązanie. Zapewniamy nie tylko fachową obsługę i dogłębną znajomość branży, ale również wysoką elastyczność w doborze odpowiedniej klimatyzacji, konkurencyjne ceny i najwyższą jakość dla domu, biura, mieszkania i obiektów użyteczności publicznej.

Jeśli jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie całokształtu spraw związanych z:

  • Opracowaniem stosownego rozwiązania
  • Doborem najlepszego urządzenia (oferujemy najlepsze marki)
  • Kompletną instalacją klimatyzacji

Wszystkie zamówienia realizujemy szybko i solidnie. Dzięki temu, większość odbiorców naszych usług może cieszyć się komfortową temperaturą swojego otoczenia nawet w ciągu 24 godzin! Właśnie tyle może nam zająć tradycyjny montaż klimatyzacji. Wszystkie urządzenia objęte są długą gwarancją producenta, co w razie jakiejkolwiek usterki pozwala na szybki i sprawny serwis door to door. Aby zapewnić najlepszą optymalizację klimatyzacji do powierzchni i indywidualnych potrzeb, nasi fachowcy wykorzystują specjalne metody obliczeń niezbędnej mocy chłodniczej, która pozwoli na dobór idealnie dopasowanego urządzenia. Z uwagi na mnogość potrzeb i różnorodność powierzchni mieszkalnych i usługowych – każdy projekt jest traktowany indywidualnie. Nie korzystamy z jednego, stałego rozwiązania – w  przypadku klimatyzacji to się nie sprawdza!

Call Now ButtonZadzwoń +48 723 101 078
error: Content is protected !!