Chłodnictwo

Group of Air Conditioning Units At Apartment Complex
HVAC (Heating, Ventilating, Air Conditioning) units on roof. 3D illustration.

Profesjonalne chłodziarki dla branży gastronomicznej

Każdy  typ zakładu gastronomicznego musi w odpowiedni sposób przechowywać składniki i przygotowaną żywność. Niezależnie od produktów – muszą być przechowywane w określonej temperaturze i higienicznych warunkach. To gwarancja świeżości i przydatności do dalszego spożycia. Inwestycja w profesjonalny sprzęt chłodniczy to jeden z filarów każdej gastronomii – niezależnie od tego czy jest to mała kawiarnia z lodami, czy duża restauracja. Profesjonalne lodówki ze stali nierdzewnej, dedykowane do gastronomii, pozwalają zwykle na przechowywanie praktycznie każdego rodzaju żywności – od ryb i mięsa, po warzywa i owoce. Lodówki przeznaczone do przemysłu gastronomicznego są bezpieczne i trwałe. W zależności od modelu – mogą być podzielone nawet na kilka sekcji z inną temperaturą chłodzenia. Postawienie na wysokiej jakości sprzęt chłodzący to pierwszy krok w stronę profesjonalnej gastronomii.

Nasze rozwiązanie!

Specjalizujemy się w dostarczaniu najlepszych i najnowszych rozwiązań w zakresie urządzeń chłodniczych dla branży gastronomicznej. Oferujemy szeroką i elastyczną gamę produktów, zbudowaną zgodnie z najwyższą jakością, w najlepszej możliwej cenie i wspieraną przez nasz fachowy serwis. Oferujemy sprzęt chłodniczy najwyższej klasy – od znanych i cenionych na całym świecie marek. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę produktów począwszy od szaf gastronomicznych i lad chłodniczych, przez różnego rodzaju, kostkarki do lodu, maszyny do produkcji lodów. Nasze  chłodziarki spełniają potrzeby tradycyjnych i nowoczesnych zakładów gastronomicznych. Z oferty mogą skorzystać restauracje, hotele, bary, kawiarnie, sieci fast-food i kuchnie produkcyjne. Nasza oferta sprawdzi się wszędzie tam, gdzie jakość przygotowanych wyrobów i warunki przechowywania produktów spożywczych są na pierwszym miejscu. Oprócz typowo przemysłowych chłodziarek, oferujemy również witryny chłodnicze o wyjątkowym i nowoczesnym designie. W ofercie posiadamy tradycyjny, sprawdzony sprzęt i nowoczesne, energooszczędne urządzenia chłodzące.

Oferujemy:

  • Dopasowanie i zaprojektowanie najlepszych rozwiązań chłodzących
  • Szybki montaż i serwis wszystkich urządzeń chłodzących
  • Błyskawiczną realizację zamówień – bezpieczne dostarczenie sprzętu
  • Szeroką gamę urządzeń chłodzących do wyboru

Oferowane przez nas komercyjne urządzenia chłodnicze są łatwe do czyszczenia, certyfikowane i pomagają zaoszczędzić pieniądze za energię elektryczną. Mogą być wyposażone w dodatkowe funkcje (np. samooczyszczenia), energooszczędne oświetlenie LED i wiele innych. Gwarantujemy pełne zadowolenie z produktów i fachową, sprawną obsługę.

Call Now ButtonZadzwoń +48 723 101 078